Služby a vybavenie

Vysoké Tatry sú klenotom slovenského turizmu, pravidelne dosahujú v rámci Slovenska najvyšší počet prenocovaní. Služby poskytované vlastníkom apartmánov sú v súčasnosti spojené so zavádzaním inovatívnych systémov a so sledovaním aktuálnych trendov.

V atraktívnej lokalite Vysokých Tatier je o apartmánový typ bývania a rekreačného ubytovania veľký záujem. Apartmány vo vilkách aj v apartmánových domoch v Residence Lesná majú už svojich spokojných majiteľov.

Ďalším záujemcom o nadštandardne riešené apartmány priamo v srdci Vysokých Tatier ponúkame na predaj ďalšie apartmány.

Harmónia a súlad

Investori Residence Lesná pristupovali od začiatku projektu až k jeho postupnej realizácii s dôrazom a orientáciou viac na klienta, ako na výnosný spôsob investície.

Vytvorili neobyčajný komplex, kde sa veľkolepo snúbi mimoriadne atraktívna lokalita, už na prvý pohľad harmonické a projektovo vyvážené prostredie, nenarúšajúce okolitú prírodu, so servisom služieb, poskytovaných susediacimi hotelmi, súkromím a maximálnou bezpečnosťou.

Komplexnosť služieb a servis.

Apartmány Lesná sú súčasťou združenia Pro Tatry, o.z., Stará Lesná. Združenie vytvorili hotely a samospráva Starej Lesnej za účelom jednotnej propagácie, zviditeľnenia turistickej destinácie Stará Lesná, ale najma s cieľom ponúknuť Vám aj každému návštevníkovi rôznorodé, široké a atraktívne služby.

Čoraz náročnejší klient má tak možnosť okrem ubytovania v luxusnom apartmáne využiť množstvo doplnkových služieb, prinášajúcich mu pôžitok.